Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ diesel cummins ] bij elkaar passen 291 producten.
60Hz dieselgeneratoren 16kVA Yangdong-generatoren stil type met 18 maanden garantie
| Type: | geluiddicht |
|---|---|
| Kleur: | RAL of op maat |
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
Stand-by 53 kW Yuchai diesel-aangedreven generator energieopwekking voor commerciële gebouwen
| Type: | Stilte. |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
| Spanning: | 480V//440V/230V/220V/ 208V/110V |
Chinese dieselmotor-generator Yangdong Genset met een enkele fase en driefasen-uitgang
| Type: | Open, stil, superstil, type aanhangwagen |
|---|---|
| Motormerk: | Yangdong |
| Frequentie: | 50Hz / 60Hz |
Baudouin-generatoren voor industriële back-up
| Type: | Open / stil / beweegbaar / container stil |
|---|---|
| Frequentie: | 50Hz / 60Hz |
| Snelheid: | 1500 rpm / 1800 rpm |
Ricardo 110kW diesel generator back-up generator met R6105IZLD 6-cilinder motor voor buitengebruik
| Type: | Stilte. |
|---|---|
| Gebruik: | Back-upgebruik |
| Frequentie: | 50 Hz |
Compacte 32kW China Genset Yangdong Diesel Generator Met ATS Voor Noodgebruik
| Type: | Stil en geluidsdicht |
|---|---|
| Uitvoertype: | Fase 3 |
| Frequentie: | 60 Hz |
50kVA 1800rpm Weichai Diesel Generator met geluiddichte Canopy voor buitengebruik
| Genset-type: | Gezwakke |
|---|---|
| Versnelling: | 1800rpm |
| Motormodel: | WP2.3D58E201 |
36kW JX Isuzu 60Hz stille dieselgenerator aangedreven door JX Isuzu watergekoelde motor
| Alternator: | Brushless type wisselstroomalternator |
|---|---|
| Rate Genset-vermogen: | 45 KVA / 36 KW |
| Motormodel: | JX ISUZU JE493ZLDB-01 |
Standby 28kW Diesel Genset elektrische generator met 63A ATS ingebouwd voor automatische werking
| Type: | Stil en geluidsdicht |
|---|---|
| Uitvoertype: | AC enkelfasige of driefasige |
| Frequentie: | 50 Hz |


