Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ diesel cummins ] bij elkaar passen 291 producten.
Weifang Ricardo 63kVA stille diesel generator set met 1500 rpm diesel motor voor noodgebruik
| Type: | Stil en geluidsdicht |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz / 1500 tpm |
| Motormerk: | RICARDO |
90kW Dieselgenerator 113kVA Deutz Diesel Generator Set Stil type Met ingebouwde ATS
| Type eenheid: | Stilte. |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Beoordeel snelheid: | 500 rpm |
60 Hz Dieselgenerator 56kVA FAWDE-generator met geluiddichte overkapping voor buitengebruik
| Genset-type: | Zondbestendig |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
| Nominale output: | 45 kW / 56 kVA |
25kW watergekoelde dieselgenerator geluidsdichte generator voor hotel back-up power
| Koeling: | Watergekoeld |
|---|---|
| Genset-type: | geluiddicht |
| Gensetfase: | drie Fase |
3 Fase Perkins-motorgeneratoren Perkins-diëzelgeneratoren voor een ononderbroken reservevoeding
| Type: | SKD, CKD, open, stil, superstil, type aanhangwagen |
|---|---|
| Motormerk: | Perkins. |
| Frequentie: | 50Hz / 60Hz |
35kW back-up ricardo generator ricardo diesel generatoren met 63A at box
| Producten: | Zwijgende Ricardo generator |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Motormerk: | Weifang Ricardo. |
Silent Weichai Diesel Generator Set 350kW Weichai Genset Met Industriële Grade Muffler
| Genset-type: | Gezwakke |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Motormodel: | WP13D440E310 |
52kW Perkins Diesel Generators Coupled Met Stamford Borstelloze Alternator
| Producten: | Perkins generator set |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| snelheid: | 500 rpm |
20kVA Perkins Diesel Generatoren 16kW Couple Met Stamford Borstelloze Alternator
| Producten: | Perkins Genset |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| snelheid: | 500 rpm |
Stil dieselgenerator 75kVA Ricardo motorgenerator met 8 uur draaiende brandstoftank
| Producten: | de motorgenerator van Ricardo |
|---|---|
| Eerste macht: | 75kVA |
| Maximaal vermogen: | 83kVA |


