Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ diesel cummins ] bij elkaar passen 291 producten.
35kVA Baudouin-energiegenerator 28kW dieselmotorgenerator voor continue werking
| Producten: | Baudouin-energiegenerator |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Spanning: | 440V//415V/400V/380V/230V/220V/110V |
Continu eenfasige stille generatorset stille dieselgeneratorset 21kVA met brandstoftank van 850L
| Genset-type: | geluiddicht |
|---|---|
| Motormerk: | - Issuzu. |
| Motormodel: | JE493DB-04 |
47 kVA back-up generator ricardo diesel generatoren met AT & breaker & charger
| Gebruik: | Gebruik van back-ups |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Motormerk: | RICARDO |
80kW mobiele trailergenerator Perkins dieselgeneratoren met wiel voor het slepen van auto's
| Genset-type: | Mobiel & aanhangwagen |
|---|---|
| Versnelling: | 1500 rpm |
| Motormerk: | Perkins. |
9kVA 10kVA back-up dieselmotor standby Genset aangedreven door Yangdong motor
| Producten: | Yangdong standby generator |
|---|---|
| Output: | 9 kVA - 11 kVA |
| Frequentie: | 50 Hz |
Yuchai watergekoelde diesel generator met 20kW 35kW 110kW 165kW 440kW Prime
| Producten: | Genset van de Yuchai-serie |
|---|---|
| Spanning: | 120, 208, 220, 230, 240, 380, 400, 415V |
| Frequentie: | 50Hz / 60Hz |
Standby 39kW Stil weichai diesel generator Genset Met Multi Colors Soundproof Canopy
| Type: | geluiddicht |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
| Spanning: | 230 V |
Geluidsdichte Perkins dieselgeneratoren
| Producten: | perkins geluiddichte generator |
|---|---|
| Genset-uitgang: | 75 kVA / 90 kVA |
| Frequentie: | 60 Hz |
12kW Continu Running Perkins Diesel Generatoren Met Stamford Borstelloze Alternator Weerbestendige geluiddichte
| Producten: | perkins stille genset |
|---|---|
| Gebruik: | ononderbroken stroomvoorziening |
| Certificaat: | CE/ISO/SGS/Soncap/Saso |
60Hz 352kW stand-by generator set Yuchai diesel generator voor datacenters
| Producten: | Yuchai Generator Set |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
| Type: | Open basis |


