Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ diesel cummins ] bij elkaar passen 291 producten.
Stil type Cummins dieselgeneratoren met een laag geluidsniveau - Prime Genset-uitgang 150kVA
| Garantie: | Tot 2 jaar of 2000 uur |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| capaciteit van de brandstoftank: | Tot 10 werkuren |
41kVA weerbestendige Cummins dieselmotorgenerator met 10 uur brandstoftank
| Opties: | Weerbestendige behuizingen, automatische overdrachtsschakelaars, enz. |
|---|---|
| Genset-type: | Stil / superstil type |
| Prime Genset-uitgang: | 41 kVA |
Zo laag als 65 dB (A) 90 kW Cummins Diesel Generatoren met weerbestendige behuizingen
| Motormerk: | Cummins |
|---|---|
| Kleuren: | RAL Standaardkleuren of op maat |
| Frequentie: | 50 Hz |
Stil / superstil dieselgenerator van het type ingesteld tot 2 jaar of 2000 uur
| Geluidsniveau: | Zo laag als 65 DB (((A) |
|---|---|
| Garantie: | Tot 2 jaar of 2000 uur |
| Genset-type: | Stil / superstil type |
Cummins Diesel Generators Prime Genset Uitgang 31kVA en RAL Standaard Kleuren
| Genset-type: | Stil / superstil type |
|---|---|
| Motormerk: | Cummins |
| Prime Genset-uitgang: | 31 kVA |
Driefasige Cummins 50kW Diesel Generator 62kVA Kleine stille Diesel Generator 65dB ((A))
| Frequentie: | 60 Hz |
|---|---|
| Kleuren: | RAL Standaardkleuren of op maat |
| Opties: | Weerbestendige behuizingen, automatische overdrachtsschakelaars, enz. |
Frequentie 50hz Cummings Gen Sets 18kw 22kw 32kw Primaire vermogen
| Vermogen: | 20 kVA-2500 kVA |
|---|---|
| Motormerk: | Cummins |
| Garantie: | 18 maanden |
55KVA 44KW Cummins Diesel Standby Generator 50KVA 40KW Diesel Generator Met Cummins 4BTA3.9-G2
| Productnamee: | cummins diesel generator |
|---|---|
| Genset-type: | Open of stil |
| Motormerk: | Cummins |
Cummins 80kVA Diesel Generator Stil type Low Noise Diesel Generator voor industriële doeleinden
| Producten: | cummins genset |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Rate Voltage: | 400 / 230V |
Cummins Generator Set Low Nosie Cummins 200kVA Diesel Generator Set Concurrerende prijs op de Genset markt
| Producten: | Cummins Low Noise Genset |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Rate Voltage: | 400 / 230V |


