Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins diesel generators ] bij elkaar passen 291 producten.
huis Stil diesel generator aangedreven door DCEC 4BTA3.9-G2 watergekoelde dieselmotor met ATS
| Gebruik: | Landgebruiksgenerator |
|---|---|
| Type: | Stilte. |
| Freuqency: | 50 Hz |
Cummins 75kVA generator set stille diesel generator met smartgen HGM6120N controller
| Type: | Open / Stil / Super Stil / Trailer |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz |
| Volatge: | 120/127/208/220/230/240/480V |
725kva continue dieselgenerator zware generator voor ononderbroken vermogen
| Gebruiksvoorwaarden: | Ononderbroken kracht |
|---|---|
| Genset-type: | Open Kader |
| Nominale output: | 580 kW / 725 kVA |
Standby 176kW diesel generator geluidsdichte generator met Cummins motor voor buitengebruik
| Type: | Geluidsdichte overkapping |
|---|---|
| Koelmethode: | Watergekoeld |
| Frequentie: | 60 Hz |
90kVA Cummins stille dieseldesegenerator 50Hz hoofdvermogen 82kVA 65kW
| Productnamee: | Cummins-Generator |
|---|---|
| Genset-type: | Open of stil |
| Motormerk: | Cummins |
60Hz 131kVA Cummins diesel generator open type diesel generator voor noodstroom
| Type eenheid: | Open type |
|---|---|
| Motormerk: | DCEC Cummins |
| motormodel: | 6BTA5.9-G2 |
80KVA Diesel Generator Cummins 4BTAA3.9-G11 50Hz Reservemacht 88KVA
| Productnamee: | Cummins-Generator |
|---|---|
| Genset-type: | Open of stil |
| Motormerk: | Cummins |
60Hz geluiddichte Genset 160 KVA Diesel Generator Specificatie AC Electric Generator
| Controller: | Deepsea / Smartgen / ComAp |
|---|---|
| Koelsysteem: | Met water gekoeld |
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
Zwijgende Isuzu-dieselgenerator van 17 kW Isuzu-dieselgenerator voor residentieel gebruik
| Producten: | 17 kW Isuzu Diesel Power Generator |
|---|---|
| Type: | Stil / Super stil |
| Motormerk: | - Issuzu. |
24 kW open dieselgeneratoren met waterverwarmer
| Genset-type: | Open Kader |
|---|---|
| Rate Output: | 24 kW / 30 kVA |
| Standby-uitgang: | 26 kW / 33 kVA |


