Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins diesel generators ] bij elkaar passen 291 producten.
Prime 800kW Genset Open Type Diesel Generator Met 12 cilinder Diesel Motor Voor Back-up Power
| Genset-type: | Open-type |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz |
| Motormodel: | 12M26D1012E201 |
120kW dieselgenerator stil Yuchai generatorset 1800rpm voor buiten gebruik back-up
| Type: | Geluidsdichte eenheid |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz |
| Beoordeel snelheid: | 1800rpm |
50Hz Frequentie Perkins Diesel Generatoren Super stil 80kVA Door watergekoelde Diesel Motor
| Motormerk: | Perkins |
|---|---|
| Frequentie: | 50/60 Hz |
| Alternatormerk: | Stamford / Leroy Somer / Meccalte / Tecgen |
22kW stille diesel generator aangedreven door Y495D diesel motor met chassis basis brandstoftank
| Gebruiksvoorwaarden: | Grondgebruik en back-up |
|---|---|
| Genset-type: | Stil gesloten |
| Frequentie: | 50 Hz |
31kW Isuzu diesel generator stille krachtgenerator aangedreven door JX Isuzu dieselmotor
| Stand-by Genset-vermogen: | I39kVA / 31kW |
|---|---|
| Opties voor uitrusting: | ATS, waterverwarmer, afstandsbediening |
| Uitvoertype: | 3 fase / 4 draad |
20kW luchtgekoelde dieselegenerator met luchtgekoelde motor F3L912
| Type: | Open type |
|---|---|
| Koelmethode: | Luchtkoeling |
| Motormerk: | Beinei |
36kW JX Isuzu 60Hz stille dieselgenerator aangedreven door JX Isuzu watergekoelde motor
| Alternator: | Brushless type wisselstroomalternator |
|---|---|
| Rate Genset-vermogen: | 45 KVA / 36 KW |
| Motormodel: | JX ISUZU JE493ZLDB-01 |
196kW 60Hz Diesel Generator met 300A ingebouwd in ATS
| Landgebruik Type eenheid: | Automatisering met lage geluidsdruk |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz |
| Spanning: | 480V |
60 Hz Dieselgenerator 56kVA FAWDE-generator met geluiddichte overkapping voor buitengebruik
| Genset-type: | Zondbestendig |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
| Nominale output: | 45 kW / 56 kVA |
50Hz Diesel Generator 45kVA Baudouin Diesel Generator Met CE-certificaat
| Type: | geluiddicht |
|---|---|
| Motormerk: | Baudouin |
| Motormodel: | 4M06G50/5 |


