Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins diesel generators ] bij elkaar passen 291 producten.
360kW Open Frame Diesel Generator Genset Met AMF / RS485 Communicatie Functies
| Producten: | Deutz Diesel Generator |
|---|---|
| Toepassing: | De bouw van de het hotelfabriek van de Indurstybank |
| Type alternator: | Brushless, zelfopwekkend |
Zwijgende generator 15kW Baudouin Diesel Generator Super stil type Met Stamford
| Type eenheid: | Super Stil |
|---|---|
| Producten: | Baudouin-dieselgenerator |
| Versnelling: | 500 rpm |
FAWDE dieselgenerator 41kVA Chinese dieselmotorgenerator met borstelloze alternator
| Merken: | Fawde Diesel Generator |
|---|---|
| Type eenheid: | Stil / Super stil |
| Nominaal vermogen: | 38kVA |
Stilzwijgende dieselgenerator standby 55kva stilzwijgende generator aangedreven door Yangdong motor
| Producten: | Stille Type Diesel Generator |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz / 1500 tpm |
| Spanning: | 440V//415V/400V/380V/230V/220V/110V |
Backup gebruik stille generator Ricardo Diesel generatoren met K2100 K4100 K6100 serie
| Producten: | Ricardo Diesel Generatoren |
|---|---|
| Type: | CKD, open, stil type |
| Snelheid: | 1500 rpm / 1800 rpm |
6 cilinders Luchtgekoelde dieseldesegenerator 91 kW dieseldesegenerator met luchtgekoelde dieselmotor
| Producten: | met luchtgekoelde dieselgeneratoren |
|---|---|
| Type: | Open type |
| Motormerk: | Beinei |
Luchtgekoelde 70 kW dieselgeneratoren open type generatoren met 6-cilinder dieselmotor met luchtkoeling
| Producten: | met luchtgekoelde dieselgeneratoren |
|---|---|
| Type: | Open type |
| Motormerk: | Beinei |
9kW dieselgenerator voor de scheepvaart met zeewaterpomp koelsysteem USE
| Productie: | Mariene diesel generator |
|---|---|
| Eerste Output: | 9 kW / 11 kVA |
| Frequentie: | 50 Hz |
Cummins 50kVA diesel generator stille generator met een dieselmotor van 1800 tpm
| Genset-type: | Stil type |
|---|---|
| Opties: | Open type, superstil, mobiel type |
| Frequentie: | 60 Hz |
125kVA mobiele trailergenerator Cummins Diesel Genset met aanhangwagen voor getrokken gebruik door auto
| Type: | Mobiele aanhangwagen |
|---|---|
| Versnelling: | 1800rpm |
| Merken: | Cummins |


