Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins diesel generators ] bij elkaar passen 291 producten.
1800 rpm 58kW Diesel Electric Generator Yuchai diesel generator met ultra stille luifel
| Type: | Ultra stil |
|---|---|
| Producten: | Yuchai Diesel Electric Generator |
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
24kW Weifang Ricardo Diesel Generator 30 Kva Met 10 uur operatie
| Controller: | Digitaal |
|---|---|
| Koelsysteem: | Water |
| Afmetingen: | L1450 x W780 x H1000mm |
15 KVA tot 400 KVA Chinese dieselgeneratoren 50HZ Fawde dieselgenerator met digitaal bedieningspaneel
| Brandstoftype: | Diesel |
|---|---|
| Spanning: | 220-440v |
| Efficiëntie: | Hoog |
Kleine Deutz stille dieselgenerator 20kW Ononderbroken koppel met Leroy Somer alternator
| Producten: | Deutz-generator van stil type |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz |
| Volatge: | 208 /120V |
Silent 225kVA elektrische Perkins dieselgeneratoren met watergekoelde motor
| Vermogen: | 180 kW / 225 kVA |
|---|---|
| Geluidsniveau: | ≤68dB (A) |
| Frequentie: | 50 Hz |
Buitenwoning dieselgenerator regenbestendige SDEC-generator set 352kW standby
| Merken: | TECGEN POWER |
|---|---|
| Type eenheid: | Regenbestendig buiten |
| Motormodel: | SDEC SC13E550D2 |
Prime 20kVA Deutz Diesel Generatoren met weerbestendige geluidsdichte
| Alternatormerk: | Marathon |
|---|---|
| Controller: | Diepe Zee/Smartgen |
| Koelsysteem: | Water |
70 kVA 77 kVA Deutz motor Industrieel dieseldesegenerator Stand-by-energiegenerator
| Producten: | Deutz-generator van stil type |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz |
| Volatge: | 208/120V |
Fawde-diëzelgenerator met geluiddichte dakkapel met een geluidsvrije 3-fase generator van 60 kVA
| Producten: | Stille Generatorreeks |
|---|---|
| Gebruik: | Back-upvermogen |
| Motor: | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde systemen als be |
28kVA China Diesel Motor Merk 22kW SDEC 25kva Diesel Generator
| Controlesysteem: | Smartgen/Diepzee/ComAp |
|---|---|
| Koelmethode: | Met water gekoeld |
| Afmetingen: | L1650 X W800 X H950MM |


