Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins diesel generators ] bij elkaar passen 291 producten.
52kW Perkins Diesel Generators Coupled Met Stamford Borstelloze Alternator
| Producten: | Perkins generator set |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| snelheid: | 500 rpm |
Stil dieselgenerator 75kVA Ricardo motorgenerator met 8 uur draaiende brandstoftank
| Producten: | de motorgenerator van Ricardo |
|---|---|
| Eerste macht: | 75kVA |
| Maximaal vermogen: | 83kVA |
35kW back-up ricardo generator ricardo diesel generatoren met 63A at box
| Producten: | Zwijgende Ricardo generator |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Motormerk: | Weifang Ricardo. |
Heavy Duty Perkins Genset 1800kW Perkins Diesel Generator met 12 cilinder Diesel motor
| Type: | Open type |
|---|---|
| Producten: | Perkins Diesel Power Genset |
| Frequentie: | 50 Hz |
Geluidsdichte Perkins dieselgeneratoren
| Producten: | perkins geluiddichte generator |
|---|---|
| Genset-uitgang: | 75 kVA / 90 kVA |
| Frequentie: | 60 Hz |
60Hz Cummins diesel-aangedreven generator 40kW stille diesel generator met geluidsdichte luifel
| Type: | Stil / geluidsdicht / superstil |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz |
| Versnelling: | 1800rpm |
Cummins 94kVA Generator Set geluidsdichte Diesel Generator 83kW Max Voor continu gebruik
| Genset-type: | Stil type |
|---|---|
| Spanning: | 220/230/240/380/400/415V |
| Frequentie: | 50 Hz |
60Hz diesel generator set Max 25kVA Yangdong generator met 4 cilinder watergekoelde motor
| Type: | Stil / geluidsdicht / superstil |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
| Motormerk: | Yangdong |
Stroomwisselende stille dieselgeneratoren van één fase Baudouin-generatoren van 16 kW 20 kVA
| Outputtype: | AC Enige Fase |
|---|---|
| Genset-type: | Stil type |
| Frequentie: | 50 Hz |
60Hz Standby 264kW dieselgenerator Yuchai diesel generator voor industriële installaties
| Frequentie: | 60 Hz |
|---|---|
| Versnelling: | 1800rpm |
| Motormerk: | YUCHAI |


