Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins diesel generators ] bij elkaar passen 291 producten.
47 kVA back-up generator ricardo diesel generatoren met AT & breaker & charger
| Gebruik: | Gebruik van back-ups |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Motormerk: | RICARDO |
Baudouin-generatoren voor industriële back-up
| Type: | Open / stil / beweegbaar / container stil |
|---|---|
| Frequentie: | 50Hz / 60Hz |
| Snelheid: | 1500 rpm / 1800 rpm |
Compacte 32kW China Genset Yangdong Diesel Generator Met ATS Voor Noodgebruik
| Type: | Stil en geluidsdicht |
|---|---|
| Uitvoertype: | Fase 3 |
| Frequentie: | 60 Hz |
20kVA Perkins Diesel Generatoren 16kW Couple Met Stamford Borstelloze Alternator
| Producten: | Perkins Genset |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| snelheid: | 500 rpm |
Standby 210kW China Genset Vman Diesel Generator Met Leroy Somer Alternator Voor Noodgebruik
| Type: | Open type |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Motormerk: | VMAN |
Standby 39kW Stil weichai diesel generator Genset Met Multi Colors Soundproof Canopy
| Type: | geluiddicht |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
| Spanning: | 230 V |
12kW Continu Running Perkins Diesel Generatoren Met Stamford Borstelloze Alternator Weerbestendige geluiddichte
| Producten: | perkins stille genset |
|---|---|
| Gebruik: | ononderbroken stroomvoorziening |
| Certificaat: | CE/ISO/SGS/Soncap/Saso |
Yuchai watergekoelde diesel generator met 20kW 35kW 110kW 165kW 440kW Prime
| Producten: | Genset van de Yuchai-serie |
|---|---|
| Spanning: | 120, 208, 220, 230, 240, 380, 400, 415V |
| Frequentie: | 50Hz / 60Hz |
22kW Ricardo Diesel Generatoren Open Type 28kVA 400 / 230V
| Producten: | 28kVA Ricardo Standby Genset |
|---|---|
| Genset-type: | Open-type |
| Eerste Output: | 22 kW / 28 kVA |
80kW Weifang Ricardo Diesel Generatoren 4RT55-88D 4 cilinder Diesel Generator 100kVA Voor diverse toepassingen
| Producten: | 80 kW Ricardo Genset |
|---|---|
| Gebruik: | Gemeenschappelijke eenheden, stand-by-eenheid, noodpersoneel |
| Eerste Output: | 80 kW / 100 kVA |


