Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins diesel generators ] bij elkaar passen 291 producten.
26 kVA stille dieseldiselgeneratoren 60 Hz-generatoren voor de back-upmarkt
| Frequentie: | 60 Hz |
|---|---|
| Type: | Stil / Super stil |
| Spanning: | 480 / 256 / 220 / 208 / 120 / 110V |
60Hz dieselgeneratoren 16kVA Yangdong-generatoren stil type met 18 maanden garantie
| Type: | geluiddicht |
|---|---|
| Kleur: | RAL of op maat |
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
25kW watergekoelde dieselgenerator geluidsdichte generator voor hotel back-up power
| Koeling: | Watergekoeld |
|---|---|
| Genset-type: | geluiddicht |
| Gensetfase: | drie Fase |
Ricardo 110kW diesel generator back-up generator met R6105IZLD 6-cilinder motor voor buitengebruik
| Type: | Stilte. |
|---|---|
| Gebruik: | Back-upgebruik |
| Frequentie: | 50 Hz |
Silent Weichai Diesel Generator Set 350kW Weichai Genset Met Industriële Grade Muffler
| Genset-type: | Gezwakke |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Motormodel: | WP13D440E310 |
50kVA 1800rpm Weichai Diesel Generator met geluiddichte Canopy voor buitengebruik
| Genset-type: | Gezwakke |
|---|---|
| Versnelling: | 1800rpm |
| Motormodel: | WP2.3D58E201 |
Weifang Ricardo 63kVA stille diesel generator set met 1500 rpm diesel motor voor noodgebruik
| Type: | Stil en geluidsdicht |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz / 1500 tpm |
| Motormerk: | RICARDO |
90kW Dieselgenerator 113kVA Deutz Diesel Generator Set Stil type Met ingebouwde ATS
| Type eenheid: | Stilte. |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Beoordeel snelheid: | 500 rpm |
Stil industriële dieselgeneratoren 50kVA FAWDE-generator met Stamford-alternator
| Type: | Stil / Super stil |
|---|---|
| Motormerk: | FAWDE |
| Motormodel: | 4DX22-65D-HMS60W |
3 Fase Perkins-motorgeneratoren Perkins-diëzelgeneratoren voor een ononderbroken reservevoeding
| Type: | SKD, CKD, open, stil, superstil, type aanhangwagen |
|---|---|
| Motormerk: | Perkins. |
| Frequentie: | 50Hz / 60Hz |


