Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins diesel generators ] bij elkaar passen 291 producten.
35kW Dieselmotor Genset Silent Cummins Generator Met Super Silent Canopy Voor Bank Power Gebruik
| Genset-type: | Stil type |
|---|---|
| Spanning: | 220/230/240/380/400/415V |
| Frequentie: | 50 Hz |
45kVA Yangdong generator stil 60Hz generator met Chinese dieselmotor voor standby gebruik
| Type: | Stilte. |
|---|---|
| Versnelling: | 1800rpm |
| Spanning: | 230 V |
108kW Perkins generatorset Perkins generatorset met geluiddichte overkapping voor continue werking
| Type: | geluiddicht |
|---|---|
| Versnelling: | 1500 rpm |
| Motormerk: | Perkins. |
Geluidsdichte Cummins 125kVA Diesel Generator Set voor ziekenhuis Nood Power Generator Set
| Producten: | cummins diesel generator |
|---|---|
| Type: | Stil type |
| Frequentie: | 60 Hz |
1800rpm 45kVA generator silent Cummins generator optie met mobiel type voor gemakkelijk te verplaatsen
| Type: | Stil / mobiel type |
|---|---|
| Productnaam: | cummins diesel generator |
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
55KVA 44KW Cummins Diesel Standby Generator 50KVA 40KW Diesel Generator Met Cummins 4BTA3.9-G2
| Productnamee: | cummins diesel generator |
|---|---|
| Genset-type: | Open of stil |
| Motormerk: | Cummins |
41kVA weerbestendige Cummins dieselmotorgenerator met 10 uur brandstoftank
| Opties: | Weerbestendige behuizingen, automatische overdrachtsschakelaars, enz. |
|---|---|
| Genset-type: | Stil / superstil type |
| Prime Genset-uitgang: | 41 kVA |
USE waterdicht waterdicht water
| Motormerk: | Cummins |
|---|---|
| Opties: | Weerbestendige behuizingen, automatische overdrachtsschakelaars, enz. |
| Geluidsniveau: | Zo laag als 65 DB (((A) |
Diesel 150 Kva Cummins Generator 60HZ 220V 240V 440V 460V
| Genset-type: | Stil / superstil type |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz |
| Vermogen: | 25 kVA-2500 kVA |
Driefasige Cummins 50kW Diesel Generator 62kVA Kleine stille Diesel Generator 65dB ((A))
| Frequentie: | 60 Hz |
|---|---|
| Kleuren: | RAL Standaardkleuren of op maat |
| Opties: | Weerbestendige behuizingen, automatische overdrachtsschakelaars, enz. |


