Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins diesel generators ] bij elkaar passen 291 producten.
50kW Weifang Ricardo Diesel Generatoren N4105ZDS 4 cilinder Generator 63kVA Voor diverse toepassingen
| Producten: | 80 kW Ricardo Genset |
|---|---|
| Gebruik: | Gemeenschappelijke eenheden, stand-by-eenheid, noodpersoneel |
| Eerste Output: | 50 kW / 63 kVA |
Geluidsdichte zware 100 kW 125 Kva Cummins generator
| Productnamee: | Cummins-Diesel Generatorreeks |
|---|---|
| Genset-type: | Open of stil |
| Motormerk: | Cummins |
Weerbestendige & geluidsdichte Cummins Diesel Generator 100kVA voor Residential Emergency Back-up Generator
| Producten: | cummins diesel generator |
|---|---|
| Type: | Stil type |
| Frequentie: | 60 Hz |
Max 500kVA Cummins stille generator met 800A ATS Box voor automatische werking
| Type: | Stilte. |
|---|---|
| Producten: | cummins diesel generator |
| Motormerk: | Cummins |
Stil type Cummins dieselgeneratoren met een laag geluidsniveau - Prime Genset-uitgang 150kVA
| Garantie: | Tot 2 jaar of 2000 uur |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| capaciteit van de brandstoftank: | Tot 10 werkuren |
Zo laag als 65 dB (A) 90 kW Cummins Diesel Generatoren met weerbestendige behuizingen
| Motormerk: | Cummins |
|---|---|
| Kleuren: | RAL Standaardkleuren of op maat |
| Frequentie: | 50 Hz |
Cummins Diesel Generators Prime Genset Uitgang 31kVA en RAL Standaard Kleuren
| Genset-type: | Stil / superstil type |
|---|---|
| Motormerk: | Cummins |
| Prime Genset-uitgang: | 31 kVA |
110 kW Silent Cummins Generator Set
| Alternatormerk: | Stamford / Leroy Somer / Tecgen |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz/60 Hz |
| Motormerk: | Cummins |
Primaire vermogen 20kVA 16kW Cummins generator set met Denemarken DEIF controller
| Genset-type: | Open / stil type |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz/60 Hz |
| Spanning: | 380V, 400V, 415V en andere spanning is optioneel |
900kW Cummins motorgeneratorset open dieselgenerator voor continu zwaar gebruik
| Type: | open type diesel generator |
|---|---|
| Modelreeks: | Tecgen Cummins |
| Cummins Power Range: | 16 kW - 1200 kW |


