Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins diesel generators ] bij elkaar passen 291 producten.
3 cilinders 30 kW dieselmotor generator silent YTO generatoren met Leroy Somer alternator
| Productnaam: | YTO Dieselgenerator |
|---|---|
| Type: | Stilte. |
| Motormerk: | YTO |
53kVA Perkins Diesel Generatoren 60Hz geluidsdichte Perkins Generator Set met Ats
| Producten: | Perkins generator set |
|---|---|
| Type: | geluiddicht |
| Frequentie: | 60 Hz |
Chinese dieselgenerator 94kVA Weifang Ricardo diesel motor generator set geluiddicht
| Producten: | Weifang Ricardo Generator |
|---|---|
| Motormodel: | R6105ZD |
| Alternator: | TGI274S75 |
60Hz 352kW stand-by generator set Yuchai diesel generator voor datacenters
| Producten: | Yuchai Generator Set |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
| Type: | Open basis |
Geluidsdichte 63kVA SDEC-generator 50Hz dieselgenerator met 4-cilinder watergekoelde dieselmotor
| Type: | geluiddicht |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Versnelling: | 1500 rpm |
280kW stille generatoren Cummins Generator Set laag geluid voor industriële toepassingen
| Rate Output Genset: | 280 kW / 350 kVA |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz / 1500 tpm |
| Motormerk: | Cummins |
80kW mobiele trailergenerator Perkins dieselgeneratoren met wiel voor het slepen van auto's
| Genset-type: | Mobiel & aanhangwagen |
|---|---|
| Versnelling: | 1500 rpm |
| Motormerk: | Perkins. |
110 kVA Yuchai-generator met een stil dieselgenerator met een alternator van het borstelloze type voor continu gebruik
| Type: | Stilte. |
|---|---|
| Spanning: | 220 V |
| Frequentie: | 60 Hz |
50Hz 75kVA SDEC Diesel Generator Genset met 160A ingebouwde AT's voor automatische start
| Type: | geluiddicht |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Versnelling: | 1500 rpm |
Elektrische 15kva Perkins generator met oorsprong Stamford borstelloze alternator
| Verpakking Details: | Rekfilm verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |


