Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins diesel generators ] bij elkaar passen 291 producten.
400V 230V stille energiegeneratoren aangedreven door DCEC Cummins motor
| Producten: | Diesel van Cummins Stille Generator |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Rate Voltage: | 400 / 230V |
Standby 480kVA CKD type dieselmotor generator set aangedreven door DCEC dieselmotor 1500 rpm
| Brandstoftype: | Diesel |
|---|---|
| Spanning: | 220-440v |
| Garantie: | 1500 rijuren |
Cummins 190kVA generator stil met onderhoudsvrije batterij
| Producten: | Stille Diesel Generator |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz |
| snelheid: | 1800rpm |
Continu 475kVA QSZ13-G3 Dieselmotor Cummins stille generator voor industrieel gebruik
| Type: | Stilte. |
|---|---|
| Producten: | cummins diesel generator |
| Motormerk: | Cummins |
300 kW Deutz generator set
| Producten: | Deutz Diesel Generator |
|---|---|
| Genset Output Prime: | 300 kW / 375 kVA |
| Genset-uitgang: | 330 kW / 413 kVA |
15KVA 20KVA 25KVA 30KVA FAWDE Chinese elektriciteitsgeneratoren voor thuisgebruik 50Hz 60Hz
| Frequentie: | 50/60Hz |
|---|---|
| Brandstoftype: | Diesel |
| Geluidsniveau: | Laag |
23kW stille Genset Yangdong Diesel Generator Met Stil Gesloten Canopy Voor Standby
| Producten: | Yangdong Diesel Generator |
|---|---|
| Type: | geluiddicht |
| Frequentie: | 50 Hz |
Stil gesloten 65kVA Genset YTO Diesel Generator aangedreven door 1500 rpm Diesel Motor
| Product: | YTO DIESEL GENERATOR |
|---|---|
| Type: | Open / stil / mobiel / super stil type |
| Frequency: | 50Hz / 1500rpm |
Cummins 6LTAA9.5-G3 motor stille krachtgenerator voor 3 fase / 4 draad
| Frequentie: | 50 Hz |
|---|---|
| Fase: | 3 fase / 4 draad |
| Maximale uitgang Genset: | 303kVA / 242kW |
400 kW noodstroomgenerator
| Motormerk: | Cummins |
|---|---|
| Geluidsniveau: | 70dB ((A) @ 7m |
| Kleuren: | RAL Standaard of aangepaste kleuren |


