Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins diesel generators ] bij elkaar passen 291 producten.
Stand-by Genset 60Hz 50 KVA Cummins Generator met automatische overdracht schakelaar
| Frequentie: | 60 Hz |
|---|---|
| Spanning: | 220V, 240V, 440V 460V en andere spanning is optioneel |
| Genset-type: | Stil / superstil type |
Industriële Diesel Cummins Generator 880KVA Met Stamford Alternator
| Motormerk: | Cummins |
|---|---|
| Alternatormerk: | Stamford / Leroy Somer / Tecgen |
| Garantie: | 18 Maanden |
19kW Dieselelektrische generator 4 cilinder Diesel-aangedreven generator met automatische spanningsregeling
| Frequentie: | 50 Hz |
|---|---|
| Genset-type: | Dieselgeneratoren van het open type |
| Aantal cilinders: | 4 cilinder |
Prime 260kW Cummins Generator zet stille diesel generator voor continue stroomvoorziening
| Type: | Geluiddicht type |
|---|---|
| Producten: | Cummins-Diesel Genset |
| Frequentie: | 50 Hz / 1500 tpm |
Stil 85 kVA dieselgenerator met geïntegreerde brandstoftank voor eenvoudig onderhoud
| Genset-type: | Stil |
|---|---|
| Eerste Output: | 68 kW / 85 kVA |
| Standby-uitgang: | 75 kW / 94 kVA |
Frequentie 50hz Cummings Gen Sets 18kw 22kw 32kw Primaire vermogen
| Vermogen: | 20 kVA-2500 kVA |
|---|---|
| Motormerk: | Cummins |
| Garantie: | 18 maanden |
Super stille Deutz diesel generator 45kVA generator met 80A Ingebouwde Schneider ATS
| Productie: | Deutz Diesel Generator |
|---|---|
| Genset-type: | Super geluidsdicht |
| Eerste Output: | 36 kW / 45 kVA |
Cummins 80kVA Diesel Generator Stil type Low Noise Diesel Generator voor industriële doeleinden
| Producten: | cummins genset |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Rate Voltage: | 400 / 230V |
Cummins 80kVA Diesel Generator Stil type Low Noise Diesel Generator voor industriële doeleinden
| Producten: | cummins genset |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Rate Voltage: | 400 / 230V |
10kVA-2000kVA Diesel aangedreven generator met Cummins motor
| Genset Stand-by uitgang: | 10 kVA - 2000 kVA |
|---|---|
| Gebruiksvoorwaarden: | Grondgebruik |
| Spanningsbereik: | 220-480V |


