Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins ] bij elkaar passen 296 producten.
Frequentie 50hz Cummings Gen Sets 18kw 22kw 32kw Primaire vermogen
| Vermogen: | 20 kVA-2500 kVA |
|---|---|
| Motormerk: | Cummins |
| Garantie: | 18 maanden |
50HZ Cumins Dg Set 23KVA 28KVA 40KVA Stil type
| Vermogen: | 20 kVA-2500 kVA |
|---|---|
| Motormerk: | Cummins |
| Spanning: | 220V, 240V, 440V 460V en andere spanning is optioneel |
Silent 84kW dieselgeneratoren Cummins dieselgeneratoren met DEIF-controller voor continu gebruik
| Type: | Open / stil type |
|---|---|
| Productnaam: | cummins diesel generator |
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
Geluidsdichte Cummins 125kVA Diesel Generator Set voor ziekenhuis Nood Power Generator Set
| Producten: | cummins diesel generator |
|---|---|
| Type: | Stil type |
| Frequentie: | 60 Hz |
Cummins Generator Set Low Nosie Cummins 200kVA Diesel Generator Set Concurrerende prijs op de Genset markt
| Producten: | Cummins Low Noise Genset |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Rate Voltage: | 400 / 230V |
Cummins 100kW/110kW Genset TG138C/TG138CS/TG151C/TG151CS 6BTAA5.9-G2 Motor
| Output: | 125 kVA / 138 kVA |
|---|---|
| Producten: | Cummins-generators |
| Rate Voltage: | 400 / 230V |
55KVA 44KW Cummins Diesel Standby Generator 50KVA 40KW Diesel Generator Met Cummins 4BTA3.9-G2
| Productnamee: | cummins diesel generator |
|---|---|
| Genset-type: | Open of stil |
| Motormerk: | Cummins |
Cummins 80kVA Diesel Generator Stil type Low Noise Diesel Generator voor industriële doeleinden
| Producten: | cummins genset |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Rate Voltage: | 400 / 230V |
Cummins 80kVA Diesel Generator Stil type Low Noise Diesel Generator voor industriële doeleinden
| Producten: | cummins genset |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Rate Voltage: | 400 / 230V |
400V 230V stille energiegeneratoren aangedreven door DCEC Cummins motor
| Producten: | Diesel van Cummins Stille Generator |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Rate Voltage: | 400 / 230V |


