Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins ] bij elkaar passen 296 producten.
Geluidsdicht 470kW China gemaakt generator Cummins generator met geluidsdicht / weerbestendige luifel
| Type: | geluiddicht |
|---|---|
| Gebruik: | Gemeenschappelijke eenheden, stand-by-eenheid, noodpersoneel |
| Uitvoertype: | AC fase 3 |
Geluidsdichte 22kW elektrische generator Cummins Genset met buitengebruik Weerbestendige luifel
| Genset-type: | Stil type |
|---|---|
| Spanning: | 220/230/240/380/400/415V |
| Frequentie: | 50 Hz |
35kW Dieselmotor Genset Silent Cummins Generator Met Super Silent Canopy Voor Bank Power Gebruik
| Genset-type: | Stil type |
|---|---|
| Spanning: | 220/230/240/380/400/415V |
| Frequentie: | 50 Hz |
10kVA-2000kVA Diesel aangedreven generator met Cummins motor
| Genset Stand-by uitgang: | 10 kVA - 2000 kVA |
|---|---|
| Gebruiksvoorwaarden: | Grondgebruik |
| Spanningsbereik: | 220-480V |
Cummins 190kVA generator stil met onderhoudsvrije batterij
| Producten: | Stille Diesel Generator |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz |
| snelheid: | 1800rpm |
41kVA weerbestendige Cummins dieselmotorgenerator met 10 uur brandstoftank
| Opties: | Weerbestendige behuizingen, automatische overdrachtsschakelaars, enz. |
|---|---|
| Genset-type: | Stil / superstil type |
| Prime Genset-uitgang: | 41 kVA |
Stil type Cummins dieselgeneratoren met een laag geluidsniveau - Prime Genset-uitgang 150kVA
| Garantie: | Tot 2 jaar of 2000 uur |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| capaciteit van de brandstoftank: | Tot 10 werkuren |
Zo laag als 65 dB (A) 90 kW Cummins Diesel Generatoren met weerbestendige behuizingen
| Motormerk: | Cummins |
|---|---|
| Kleuren: | RAL Standaardkleuren of op maat |
| Frequentie: | 50 Hz |
Cummins Diesel Generators Prime Genset Uitgang 31kVA en RAL Standaard Kleuren
| Genset-type: | Stil / superstil type |
|---|---|
| Motormerk: | Cummins |
| Prime Genset-uitgang: | 31 kVA |
Driefasige Cummins 50kW Diesel Generator 62kVA Kleine stille Diesel Generator 65dB ((A))
| Frequentie: | 60 Hz |
|---|---|
| Kleuren: | RAL Standaardkleuren of op maat |
| Opties: | Weerbestendige behuizingen, automatische overdrachtsschakelaars, enz. |


