Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins ] bij elkaar passen 296 producten.
85 kW stille elektriciteitsgeneratoren met 160a muur gemonteerde automatische overdrachtsschakelaar voor back-up
| Genset Output Prime: | 85Kw |
|---|---|
| Genset Output Standby: | 94kw |
| Type: | geluiddicht |
725kva continue dieselgenerator zware generator voor ononderbroken vermogen
| Gebruiksvoorwaarden: | Ononderbroken kracht |
|---|---|
| Genset-type: | Open Kader |
| Nominale output: | 580 kW / 725 kVA |
210 kW industriële dieselgenerator voor noodgevallen 60 Hz dieselgenerator voor industriële energievoorziening
| Producten: | Cummins-Diesel Generators |
|---|---|
| Type Genset: | Stilte. |
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
50Hz 525kVA stille elektriciteitsgeneratoren aangedreven door watergekoelde dieselmotor koppel met wisselstroomalternator
| Alternatormerk: | Leroy Somer / Stamford / Tecgen |
|---|---|
| Rate Output Genset: | 400KVA |
| Controller: | Deepsea / Smartgen / ComAp |
60Hz geluiddichte Genset 160 KVA Diesel Generator Specificatie AC Electric Generator
| Controller: | Deepsea / Smartgen / ComAp |
|---|---|
| Koelsysteem: | Met water gekoeld |
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
75kW stil DG-set geluidsdicht type DCEC-motorcouple met wisselstroomalternator 94kVA Prime
| Genset-type: | Stil DG Genset |
|---|---|
| Motormerk: | Cummins |
| Alternatormerk: | Leroy Somer / Stamford / Tecgen |
385kva Genset open type voor landbouwmachines voor rijstmolen
| Uitvoertype: | AC drie fase |
|---|---|
| Genset-type: | Open-type |
| Genset-uitgang: | 308 kW / 385 kVA |
50kVA 60kVA 40kW 48kW open frame dieselegeneratoren met Smartgen ATS-controller
| Producten: | Dieselgeneratoren van het open type |
|---|---|
| Motormerk: | DCEC Cummins |
| Alternatormerk: | Overgenomen Stamford. |
24 kW open dieselgeneratoren met waterverwarmer
| Genset-type: | Open Kader |
|---|---|
| Rate Output: | 24 kW / 30 kVA |
| Standby-uitgang: | 26 kW / 33 kVA |
1800 rpm 58kW Diesel Electric Generator Yuchai diesel generator met ultra stille luifel
| Type: | Ultra stil |
|---|---|
| Producten: | Yuchai Diesel Electric Generator |
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |


