Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins ] bij elkaar passen 296 producten.
240kW 60Hz Diesel Generator Set met elektrische snelheidsregelaar AC Brusless Alternator
| Aantal cilinders: | 6 cilinder |
|---|---|
| Voltageregelgeving: | AVR |
| Snelheidsgouverneur: | Elektrisch |
220kW DG Diesel Generator 300kVA Standby Watergekoelde Diesel Generator Met Digitale Controller
| Aantal cilinders: | 6 cilinder |
|---|---|
| Voltageregelgeving: | AVR |
| Spanningsbereik: | 220-440v |
19kW Dieselelektrische generator 4 cilinder Diesel-aangedreven generator met automatische spanningsregeling
| Frequentie: | 50 Hz |
|---|---|
| Genset-type: | Dieselgeneratoren van het open type |
| Aantal cilinders: | 4 cilinder |
Super stille Deutz diesel generator 45kVA generator met 80A Ingebouwde Schneider ATS
| Productie: | Deutz Diesel Generator |
|---|---|
| Genset-type: | Super geluidsdicht |
| Eerste Output: | 36 kW / 45 kVA |
600 kVA stille elektrische generatoren 50 Hz stille generator met AMF25 AMF functie Controller
| Genset-type: | Stil DG Genset |
|---|---|
| Rate Output Genset: | 480 kW / 600 kVA |
| Frequentie: | 50 Hz / 1500 tpm |
88kW 110kVA open dieselgeneratoren met 6 cilindermotor
| Genset-type: | Dieselgeneratoren van het open type |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Aantal cilinders: | 6 cilinder |
Standby 480kVA CKD type dieselmotor generator set aangedreven door DCEC dieselmotor 1500 rpm
| Brandstoftype: | Diesel |
|---|---|
| Spanning: | 220-440v |
| Garantie: | 1500 rijuren |
15kVA 25kVA 30kVA Yangdong Genset Silent Voor thuisbedrijf Commercieel gebruik
| Startsysteem: | Elektrisch/handboek |
|---|---|
| Koelsysteem: | Watergekoeld |
| Kracht: | 7-80 kW |
ATS uitgerust met stille energiegeneratoren door DCEC watergekoelde dieselmotor noodgebruik
| Rate Output Genset: | 400KVA |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
| Fase: | 3 fase / 4 draad |
CKD-type Dieselgeneratoren van open type
| Frequentie: | 50 Hz |
|---|---|
| Genset Stand-by uitgang: | 60 kW / 80 kVA |
| Aantal cilinders: | 6 cilinder |


