Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins ] bij elkaar passen 296 producten.
Weerbestendige & geluidsdichte Cummins Diesel Generator 100kVA voor Residential Emergency Back-up Generator
| Producten: | cummins diesel generator |
|---|---|
| Type: | Stil type |
| Frequentie: | 60 Hz |
Stand-by 231kVA Diesel lage geluidsspanning generator met afstandsbediening Industrial Genset RS485
| Genset-type: | Stil DG Genset |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
| Fase: | 3 fase / 4 draad |
400 kW noodstroomgenerator
| Motormerk: | Cummins |
|---|---|
| Geluidsniveau: | 70dB ((A) @ 7m |
| Kleuren: | RAL Standaard of aangepaste kleuren |
Stil / superstil dieselgenerator van het type ingesteld tot 2 jaar of 2000 uur
| Geluidsniveau: | Zo laag als 65 DB (((A) |
|---|---|
| Garantie: | Tot 2 jaar of 2000 uur |
| Genset-type: | Stil / superstil type |
USE waterdicht waterdicht water
| Motormerk: | Cummins |
|---|---|
| Opties: | Weerbestendige behuizingen, automatische overdrachtsschakelaars, enz. |
| Geluidsniveau: | Zo laag als 65 DB (((A) |
Stil 85 kVA dieselgenerator met geïntegreerde brandstoftank voor eenvoudig onderhoud
| Genset-type: | Stil |
|---|---|
| Eerste Output: | 68 kW / 85 kVA |
| Standby-uitgang: | 75 kW / 94 kVA |
huis Stil diesel generator aangedreven door DCEC 4BTA3.9-G2 watergekoelde dieselmotor met ATS
| Gebruik: | Landgebruiksgenerator |
|---|---|
| Type: | Stilte. |
| Freuqency: | 50 Hz |
310kw stille dieseldesegenerator voor landbouwveld
| Productie: | Cummins Stille Genset |
|---|---|
| Krachtbereiken: | 20 kVA - 1500 kVA |
| Fequency: | 50Hz of 60HZ |
60 Hz 3 fase stille generator
| Rate Output Genset: | 400KVA |
|---|---|
| Motormerk: | Cummins |
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
25kVA watergekoelde industriële generatoren
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
|---|---|
| Rate Output Genset: | 20 kW / 25 kVA |
| Geluidsniveau: | 70dB ((A) @ 7m |


