Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins ] bij elkaar passen 296 producten.
300 kW Deutz generator set
| Producten: | Deutz Diesel Generator |
|---|---|
| Genset Output Prime: | 300 kW / 375 kVA |
| Genset-uitgang: | 330 kW / 413 kVA |
Openframe Diesel Generator 1250kVA Weichai Diesel Generator Met Borstloze Alternator
| Producten: | weichai Diesel Generator |
|---|---|
| Type Genset: | Open-kader |
| Frequentie: | 50 Hz / 380 V |
120kW dieselgenerator stil Yuchai generatorset 1800rpm voor buiten gebruik back-up
| Type: | Geluidsdichte eenheid |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz |
| Beoordeel snelheid: | 1800rpm |
Maritieme dieselgenerator 150kW Weichai Maritieme dieselgenerator met zeewaterverwarmingswisselaar
| product: | Mariene diesel generator |
|---|---|
| Gebruik: | Maritiem gebruik |
| Frequentie: | 50 Hz |
Isuzu diesel generator 30kVA stille diesel generator met kopie Denyo geluidsdichte luifel
| Producten: | Isuzu dieselgeneratorset |
|---|---|
| Type Genset: | Geluiddicht type |
| Spanning: | 440V//415V/400V/380V/230V/220V/110V |
28kVA Isuzu stille dieselgenerator Standby 22kW Isuzu generator voor noodstroom
| Producten: | 28kVA Isuzu stille dieselgenerator |
|---|---|
| Type: | Stil gesloten |
| Frequentie: | 50 Hz / 1500 tpm |
Chinese dieselgenerator 35kW ultra stille industriële dieselgenerator met FAWDE-motor
| Producten: | Industriële Diesel Generator |
|---|---|
| Type: | Stil of zeer stil |
| Frequentie: | 50 Hz / 1500 tpm |
60Hz diesel generator set Max 25kVA Yangdong generator met 4 cilinder watergekoelde motor
| Type: | Stil / geluidsdicht / superstil |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
| Motormerk: | Yangdong |
Stroomwisselende stille dieselgeneratoren van één fase Baudouin-generatoren van 16 kW 20 kVA
| Outputtype: | AC Enige Fase |
|---|---|
| Genset-type: | Stil type |
| Frequentie: | 50 Hz |
60Hz Standby 264kW dieselgenerator Yuchai diesel generator voor industriële installaties
| Frequentie: | 60 Hz |
|---|---|
| Versnelling: | 1800rpm |
| Motormerk: | YUCHAI |


