Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins ] bij elkaar passen 296 producten.
3 cilinder 42 kW Perkins generator stille generatorset met ingebouwde ATS voor automatische start
| Type: | Stilte. |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz / 1800 tpm |
| Volatge: | 110/120/127/208/220/230/240/480V |
Ricardo 100kVA standby generatoren stille generatoren met 4 cilinder dieselmotor voor back-up gebruik
| Type: | Stilte. |
|---|---|
| Producten: | Diesel van Ricardo generator |
| Frequentie: | 50 Hz |
100kW Yuchai Generator Silent Enclosed Genset met borstelloze alternator voor back-up stroom
| Naam van het product: | YUCHAI-diesel generator |
|---|---|
| Type: | Stilte. |
| Uitvoertype: | 3 fase, 4 draad |
32kW Yangdong Genset Silent Diesel Genset Met AMF Functie Voor Auto Start
| Type: | Stil en geluidsdicht |
|---|---|
| Uitvoertype: | Fase 3 |
| Frequentie: | 60 Hz |
Prime 800kW Genset Open Type Diesel Generator Met 12 cilinder Diesel Motor Voor Back-up Power
| Genset-type: | Open-type |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Hz |
| Motormodel: | 12M26D1012E201 |
Geluidsdichte 63kVA SDEC-generator 50Hz dieselgenerator met 4-cilinder watergekoelde dieselmotor
| Type: | geluiddicht |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Versnelling: | 1500 rpm |
45kVA Yangdong generator stil 60Hz generator met Chinese dieselmotor voor standby gebruik
| Type: | Stilte. |
|---|---|
| Versnelling: | 1800rpm |
| Spanning: | 230 V |
3 cilinders 30 kW dieselmotor generator silent YTO generatoren met Leroy Somer alternator
| Productnaam: | YTO Dieselgenerator |
|---|---|
| Type: | Stilte. |
| Motormerk: | YTO |
Stil 110kVA Power Genset FAWDE Generator Set met ComAp AMF20 voor automatische start
| Producten: | FAWDE-GENERATOR |
|---|---|
| Type: | Silent |
| Frequentie: | 50 Hz |
Chinese motor 60kVA Genset stille gesloten generator aangedreven door YTO voor buitengebruik
| Product: | YTO DIESEL GENERATOR |
|---|---|
| Type: | Open / stil / mobiel / super stil type |
| Frequency: | 50Hz / 1500rpm |


