Alle producten
-
Cummins-Diesel Generators
-
Perkins Diesel Generators
-
Deutz Diesel Generators
-
Zwijgzame elektriciteitsgeneratoren
-
Dieselgeneratoren van het open type
-
Ricardo Diesel Generatoren
-
SDEC-generatoren
-
Weichai Diesel Generator
-
YUCHAI-diesel generator
-
yangdong genset
-
Chinese dieselgeneratoren
-
Andere generatoren
-
Charles S.De prestaties en betrouwbaarheid van de Tecgen generatoren zijn uitstekend.de vlotte werking van ons bedrijf te verzekerenBovendien is de professionaliteit en toewijding van uw team bij het bijstaan van ons tijdens het aankoopproces prijzenswaardig. -
Hannah Gordon.Geachte Tecgen, ik wil mijn dank uitspreken voor de uitstekende genset die je hebt geleverd.De prestaties en betrouwbaarheid van Genset zijn uitstekend.We kijken ernaar uit om onze samenwerking met Tecgen Genset voort te zetten.
zoekwoorden [ cummins ] bij elkaar passen 296 producten.
Yuchai-generator 200 kW dieselstandby-generator met ATS voor industriële installaties
| Type: | Stilte. |
|---|---|
| Gebruiksvoorwaarden: | Grondgebruik |
| Frequentie: | 60 Hz |
Stil dieselgenerator 30 kW Isuzu dieselgenerator met geïntegreerde brandstoftank
| Type Genset: | Stil / Super stil |
|---|---|
| Producten: | Isuzu Diesel Generator |
| Eerste Output: | 30 kW / 38 kVA |
Zwijgende Isuzu-dieselgenerator van 17 kW Isuzu-dieselgenerator voor residentieel gebruik
| Producten: | 17 kW Isuzu Diesel Power Generator |
|---|---|
| Type: | Stil / Super stil |
| Motormerk: | - Issuzu. |
Dieselgeneratoren van 22 kW voor industriële back-upvermogen 28 kVA / 30 kVA
| Verpakking Details: | Rekfilm verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 10 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, L/C |
24kW Weifang Ricardo Diesel Generator 30 Kva Met 10 uur operatie
| Controller: | Digitaal |
|---|---|
| Koelsysteem: | Water |
| Afmetingen: | L1450 x W780 x H1000mm |
22kW Ricardo Diesel Generatoren Open Type 28kVA 400 / 230V
| Producten: | 28kVA Ricardo Standby Genset |
|---|---|
| Genset-type: | Open-type |
| Eerste Output: | 22 kW / 28 kVA |
13KVA-375KVA Prime Ricardo Diesel Generatoren
| Producten: | Diesel van Ricardo generator |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Spanning: | 400 / 230V |
85kVA Diesel back-up generator Weifang Ricardo Diesel standby generator
| Producten: | Weifang Ricardo Generator |
|---|---|
| Gebruik: | Back-upvermogen |
| Frequentie: | 50 Hz |
80kW Weifang Ricardo Diesel Generatoren 4RT55-88D 4 cilinder Diesel Generator 100kVA Voor diverse toepassingen
| Producten: | 80 kW Ricardo Genset |
|---|---|
| Gebruik: | Gemeenschappelijke eenheden, stand-by-eenheid, noodpersoneel |
| Eerste Output: | 80 kW / 100 kVA |
50kW Weifang Ricardo Diesel Generatoren N4105ZDS 4 cilinder Generator 63kVA Voor diverse toepassingen
| Producten: | 80 kW Ricardo Genset |
|---|---|
| Gebruik: | Gemeenschappelijke eenheden, stand-by-eenheid, noodpersoneel |
| Eerste Output: | 50 kW / 63 kVA |


